Anasayfa Hakkımızda Havale-Eft Güvenlik Ürünler Teslimat İletişim
ÖNEMLİ...YOĞUNLUK DOLAYISI İLE 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE MALTEPE MERKEZ DIŞINDA SİPARİŞ ALAMIYORUZ.
 
ÜYE GİRİŞİ
Email Adresiniz
Şifre
16 Kasım 2018 Cuma

KATEGORİLER

AMACINIZ

BÜTÇENİZ

İSTANBUL DIŞI
& YURTDIŞI

SİZİN İÇİNÇiçek Hediye Etmek
ÇİÇEK GÖNDERMEKTE KARARSIZ MISINIZ?

 • Çiçek almak ve vermek için özel günleri beklemek zorunda değilsiniz... Doğrusunu söylemek gerekirse, öylesine verilmiş çiçekler ya da “Bugün seni düşünüyorum” diye gönderilmiş çiçekler beklenmedik bir sürpriz olduğundan çok daha anlamlı olur.

 • Bir buket çiçek çok farklı duyguları anlatır. Dostluktan, çok romantik bir arkadaşlığa kadar! Eşinizin, sevgilinizin, annenizin, kızınızın, kardeşinizin, yada arkadaşınızın çok hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz.

 • Her zaman yeni birşeyi deneyin... Kadınları birçok çeşit çiçek ve renkler etkiler. Mesela gül hediye ederken, pembe, somon, sarı, beyaz, yada karışık renkleri tercih edin ki onun dikkatini kesinlikle çekin. Ve unutmayın, kadınları sadece güller etkilemez. Muhteşem taze çiçeklerden oluşmuş karışık bir buketle de fazlasıyla aynı etkiyi yaratabilirsiniz.

 • Çiçekler hiçbir zaman can sıkıcı değildir... Çiçeklerin sonsuz çeşitleri ve benzersiz cazibeleri onları her zaman sıradışı yapar. Her bir buket aranjmanı, yeni ve kişisel bir teşekkür, takdir, minnetttarlık ifadesidir. Sizin olumlu hayal gücünüzü ve düşünceli kişiliğinizi yansıtır.

 • Çiçekler “bağlılık” anlamını taşımak zorunda değildir... Sakin olun erkekler! Ona bir buket çiçek hediye ettiğinzde, sonsuza kadar bağlı kalacağınızı söylemiyorsunuz! Göndereceğiniz aranjmanla sadece onu düşündüğünüzü ve değer verdiğinizi hissetirirsiniz.

 • Hazırlıklı olun... Çiçek siparişi verirken alıcının adı, adresi, ve telefon numarısını hazırda bulundurun. Ne göndereceğinizi kararsız kaldıysanız, Çiçek Dünyası'ndan yardım istemekten çekinmeyin. Profesyonel yardım alın. Çiçek seçmek zor olabilir. Biz size bu konuda yardımcı olmaya hazırız. Sizin duygularınızı yansıtacak ve alıcının kişiliğine uyacak özel bir buket hazırlanabilir.

 • Çiçek hediye etmek çok şey ifade eder. Ve unutmayın, bir bayan en son ne zaman ve kimden çiçek aldığını her zaman hatırlar!
 •  
       
   
  SSS  
   
   
  Tel: (0216) 305 93 32 Fax: (0216) 441 80 38
  Copyright © 2006
  Atatürk Cad. No.54/A Emniyet Müdürlüğü Karşısı Maltepe / İstanbul https://www.facebook.com/nuhcicekcilik
  Email : info@nuhcicek.com